Kotki

Madame Szara Eminencja*PL
Rodowód nr: FPL LO 104010
rodzice: IC Car Rosa Felina*CZ oraz FaaTum Kot Doskonały*PL
chip nr: 900250000450205
status: kotka hodowlana

Madame Szara Eminencja*PL przyszła na świat w naszej hodowli. Jest córką mojej pierwszej hodowlanej kotki – Faa Tum i Cara, czyli naszych Rezydentów. Bardzo długo na nią czekałam! Jedną z jej największych zalet jest charakter. To prawdziwy skarb! Czuła i troskliwa wobec młodszych kociąt, dzieci swoich i cudzych, towarzyska wobec innych kotów, przyjacielska wobec ludzi. Jest bardzo ciekawska. Uwielbia skoki (potrafi z poziomu podłogi wskoczyć na wysokość mojej klatki piersiowej), wysokości i jest łowna! Żadnej muszce nie przepuści! Ma w sobie dużo wdzięku i czaru (po Carze zapewne :P). Jest przy tym wielkim mruczalskim towarzyszem. Bardzo dobrze czuje się w naszej grupie. Jej zalety fenotypowe to duże, szeroko osadzone uszy, piękny kolor oka, dobry profil i długi ogon. Bardzo polubiła się z Kali, często razem spędzają czas na zaczepkach i wspólnym leżeniu, wylizywaniu. Jest bardzo dobrą i troskliwą mamą – co odziedziczyła po FaaTum.

REGALRUSSIANS Yasmina
Rodowód nr: (PL)FPL LO
rodzice: CH Fyodor i Starutza REGALRUSSIANS
chip nr: 900075000020319
status: kotka hodowlana

Yasmina pochodzi z Wielkiej Brytanii, spod Londynu, gdzie urodziła się w czerwcu 2018 r. Ale ja czekałam na nią dużo dłużej! Od października mieszka z nami 🙂 Od pierwszych chwil wiedziałam, że się pokochamy! Zobaczyłam postawione do góry cudne uszka, które wyszły z transportera i z ciekawością i sterczącym ogonem spacerował po pokoju hotelowym. Dała się poznać od pierwszych chwil jako koteczka bardzo odważna, ciekawska i zawadiacka. Już w hotelowym pokoju obwąchała moje torby i ubrania, właziła pod rękę i kołdrę. Dała się głaskać, mruczała bardzo głośno… Chętnie już wówczas się bawiła i zaczepiała. Całą noc spała wtulona we mnie, co rozmiękczyło moje serce totalnie! Budziłam się co jakiś czas bo mi ręka zdrętwiała, ale nie ruszyłam się nawet o milimetr. Mimo bardzo dalekiej i długiej drogi (z londyńskiego Heathrow do Warszawy a potem ze stolicy pociągiem do Wrocławia, łącznie ok 17 h!) była bardzo dzielna i grzeczna. Cały czas się poznajemy i uczymy siebie. Jednak już dziś widzę jej niewątpliwe hodowlane zalety: piękne, postawione do góry uszy, cudny kolor oka, fantastyczną brodę, bardzo dobry profil. Mam nadzieję, że wyrośnie na piękną Szarą Eminencję 🙂 a mój plan hodowlany dzięki niej będzie dużo lepszy. Pochodzi z federacji GCCF.

Nida Szara Eminencja*PL
Rodowód nr: (PL)FPL LO 169600
rodzice: GIC Focus Ewjatar*PL i Petra Szara Eminencja*PL
chip nr: 616093900923451
status: kotka hodowlana

Nida jest córką Petry (wnuczką Amiki i Yasona) i Focusa – utytułowanego kocura z zaprzyjaźnionej warszawskiej hodowli. Przyszła na świat w naszym domu w 2019 r. jako jedna z 5 kociąt. Jest uroczą koteczką, co odziedziczyła po swojej mamie Petrze. Potrafi w jedyny i wyjątkowy sposób zabiegać o uwagę przekręcając rozbrajająco głowę i wtulając ją pod pachę, pod rękę byle być bliżej człowieka. Uwielbia kontakt fizyczny i przytulanki z nami a także naszymi gośćmi. Jest też świetnym łowcą. Nawet w ciąży nie przepuści żadnej wędce, myszce czy muszce latającej po domu. Jest bardzo łagodnym stworzeniem, doskonale odnajdującym się w naszej licznej grupie kotów. Nie wchodzi w konflikty. Niańczy dzieci nieswoje z identycznym pietyzmem jak własne. Ma równiutki jasno-szary kolor i świetne proporcje ciała. Do jej walorów należą bardzo dobry profil, niezła broda i długi ogon. Ma ładny kolor oka.

Kida Szara Eminencja*PL
Rodowód nr: (PL)FPL LO 156738
rodzice: Jafa Szara Eminencja*PL i IC Car Rosa Felina*CZ
chip nr:616093200514017
status: kotka hodowlana

Kida jest córką Jafy (wnuczką Amiki) i Cara, urodzoną w 2019 r. Jest także siostrą Kody. Po swojej mamie odziedziczyła cudne jasne futerko, bardzo ładną brodę, długi cienki ogon, dobry profil, filigranową posturę i delikatny charakter. Po tacie – gęstą okrywę, pełniejszy pyszczek, zalotne spojrzenie. Od razu wiedziałam, że z nami zostanie i będzie moją nadzieją hodowlaną. Jest spokojną koteczką, bardzo przyjazną i otwartą na kontakt z człowiekiem. Uwielbia gadać, zaczepiać bezwłosych członków rodziny i prowadzić konwersacje. Zabiega o pieszczoty i lubi spać w łóżku z dzieciakami. Jest oddaną i czułą mamą dla swoich i cudzych kociąt.

Rey S-P Szara Eminencja*PL
Rodowód nr: (PL)FPL LO 184484
rodzice: Diva Szare Eminencja*PL i Zorion Carski Kot*PL
chip nr: 616093200514004

status: kotka hodowlana

Rey S-P Szara Eminencja*PL jest moim spełnieniem marzeń o kocie w typie amerykańskim. Przyszła na świat w 2020 r. Ale od początku… Rey jest córką Divy, wnuczką Astry i prawnuczką Amiki – zatem tę linię obserwuję u siebie już od 3 pokoleń. Już w jej mamie – Divie – dostrzegłam silne amerykańskie cechy i mimo, iż nie bliżej mi do starego typu kota rosyjskiego jako ideału postanowiłam w jej przypadku „podążyć inną stroną mocy”. Stąd w grupie ciemnych rusałek o prostych uszach pojawiła się koncepcja jasnego łobuziaka o szeroko ustawionych uszkach. Rey jest przepiękną koteczką o jasnym i krótkim futerku. Ma bardzo ładny kształt głowy, piękny prosty profil i niemal idealnie (jak na amerykankę) ustawione spore uszy. Do tego zachwycają jej przecudne żywo zielone duże oczy (chociaż czasem wydaje się, że aż niebieskie), które kontrastując z jasną okrywą, odbierają oddech. Jest filigranowa. Ma dość delikatny charakter, ale bardzo chętnie wchodzi w interakcję z nienachalnym interlokutorem. Bywa, że się odezwie nie pytana! Jednak tylko do mnie 😉 Lubi przebywać na kolanach i biegać co utraty tchu za wędką. Po mamie (Divie) i babci (Astrze) odziedziczyła brak uważności 😛 Jest jednak przy tym tak urocza i piękna, że każda zrzutka uchodzi jej płazem. Chętnie spędza czas z Carem.

Gostija Patacotta Trozayar

Rodowód nr: (PL)FPL LO 215323

rodzice: Panna Cottaviorey Trozayar i Aragorn Favorite Trozayar

chip nr: 643093300071481

status: kotka hodowlana

Po długim oczekiwaniu na wiosnę 2021 r. przyjechała spod dalekiej Moskwy i zamieszkała z nami Gostija. Jest to koteczka o wyjątkowej urodzie i przepięknym fenotypie. Do jej walorów należą ciemne, duże, zielone oczy, proporcjonalna budowa ciała, doskonały profil, piękny jednolity ciemny kolor i doskonale ustawione spore uszy. Przy tym ma to, co dla kota hodowlanego jest najważniejsze – wyjątkowy charakter! Jest bardzo towarzyskim kotem (weszła do naszej nie małej grupy bardzo dzielnie, spokojnie i od razu znalazła tu przyjaciół). natury ciekawska, odważna, przy tym ujmuje delikatnością i chęcią bycia przy człowieku oraz innych kotach, co czyni ją wyjątkową towarzyszką i przyjaciółką.