Kocury

Koda Szara Eminencja*PL
Rodowód nr: (PL)FPL LO 156740
rodzice: IC Car Rosa Felina*CZ i Jafa Szara Eminencja*PL
chip nr: 616093900666793
status: kocur hodowlany

Koda Szara Eminencja*PL jest synem Cara i Jafy, bratem Kidy. Przyszedł na świat na początku 2019 r. jako jedno z czterech kociąt. Jest kocurem o wspaniałym temperamencie. Jest spokojny i wyważony. Lubi towarzystwo kotek i chętnie z nimi przebywa. Najbardziej upodobał sobie mojego starszego syna. Nie stroni od mizianek i kontaktu fizycznego. Lubi leżenie w poprzek na ramionach. Barankuje głową i zdarza mu się zapomnieć schować język. Bywa słodką ciapą. Po tacie odziedziczył fantastyczne grube futro – po mamie jasny kolor sierści. Jest smukłym kocurem na wysokich łapach. Ma dobry profil i oko, długi ogon. Frajdę z pozycji wystawowej odziedziczył z pewnością po Carze! “Leży” z prawdziwą gracją i elegancją.

Misha Szara Eminencja*PL
Rodowód nr: (PL)FPL LO 166979
rodzice: IC Yason Jasno Solnyshko*RU i Yasmina REGALRUSSIANS
chip nr: 616093900666662
status: kocur hodowlany

Misha Szara Eminencja*PL jest synem Yasminy (naszej brytyjskiej księżniczki) i IC Yasona (petersburskiego księcia). Urodził się w naszej hodowli w połowie 2019 r. jako brat trójki rodzeństwa w pierwszym miocie Yasminy. Od początku dał się poznać jako łagodny chłopak o doskonałym charakterze a przy tym wzorcowym fenotypie, co zadecydowało o jego pozostawieniu w hodowli. Misha jest przyjacielskim kocurem, lekko zadziornym zalotnikiem. Uwodzi delikatnością i śpiewnością wydawanych dźwięków. Szybko i łatwo nawiązuje kontakty z innymi kotami, chętnie wita gości hodowli, czując się gospodarzem domu. Jest bardzo czułym kotem, potrafiącym obdarować atencją i uwagą każdego, kto znajdzie chwilę na interakcję z kotem. Bardzo lubi się przytulać i przebywać w towarzystwie dzieci. Dużo mówi. Nie ma w im kszty agresji. Ma grafitowy równy kolor futra i idealny profil. Gęsta okrywa włosowa powiększa go wizualnie, chociaż w rzeczywistości jest raczej kompaktowym kocurem. Jest krępy i nabity, mocny w budowie (typ macho). Ma wygląd łobuza i zadziorne spojrzenie. Jestem ciekawa jak poradzi sobie na wystawach, bardzo chętnie ćwiczy pozycję wystawową i dumnie w niej leży.

Fundusz Szara Eminencja*PL

Rodowód nr: (PL) FPL LO 230161

rodzice: IC Yason Jasno Solnyshko*RU i Yasmina REGALRUSSIANS

chip nr:

status: nadzieja hodowlana

Fundusz jest synem Yasminy i Yasona – bratem Mishy i Fortuny. Dostrzegłam jego wyjątkową urodę oraz walory hodowlane i postanowiłam przyjrzeć się mu dłużej zostawiając w hodowli. Urzeka mnie jego okrywa włosowa, gęsta i miękka a także bardzo dobry kolor oka, który dostał w prezencie od mamy. Ma też świetny profil i dużo lepiej osadzone i ustawione uszy od taty (na zdjęciu są razem, Fundusz w tle). Pod znakiem zapytania przez jakiś czas był dla mnie jego charakter – nie koniecznie miał ochotę na ludzkie towarzystwo a to dla mnie ważne. Zaobserwowałam jednak, że najpierw chętniej towarzyszył dzieciom a następnie wybierał starszych, dlatego im dłużej się znamy tym bardziej nabieram przekonania, że będzie dobrym materiałem na tatę pod wieloma względami. Czekam z niecierpliwością na jego rozwój. Im jest starszy tym bardziej mi się podoba 🙂