Kocury

Koda Szara Eminencja*PL
Rodowód nr: (PL)FPL LO 156740
rodzice: IC Car Rosa Felina*CZ i Jafa Szara Eminencja*PL
chip nr: 616093900666793
status: kocur hodowlany

Koda Szara Eminencja*PL jest synem Cara i Jafy, bratem Kidy. Przyszedł na świat na początku 2019 r. jako jedno z czterech kociąt. Jest kocurem o wspaniałym temperamencie. Jest spokojny i wyważony. Lubi towarzystwo kotek i chętnie z nimi przebywa. Najbardziej upodobał sobie mojego starszego syna. Nie stroni od mizianek i kontaktu fizycznego. Lubi leżenie w poprzek na ramionach. Barankuje głową i zdarza mu się zapomnieć schować język. Bywa słodką ciapą. Po tacie odziedziczył fantastyczne grube futro – po mamie jasny kolor sierści. Jest smukłym kocurem na wysokich łapach. Ma dobry profil i oko, długi ogon. Frajdę z pozycji wystawowej odziedziczył z pewnością po Carze! “Leży” z prawdziwą gracją i elegancją.

Fundusz Szara Eminencja*PL

Rodowód nr: (PL) FPL LO 230161

rodzice: IC Yason Jasno Solnyshko*RU i Yasmina REGALRUSSIANS

chip nr:616093901429845

status: kocur hodowlany

Fundusz jest synem Yasminy i Yasona – bratem Mishy i Fortuny. Dostrzegłam jego wyjątkową urodę oraz walory hodowlane i postanowiłam przyjrzeć się mu dłużej zostawiając w hodowli. Urzeka mnie jego okrywa włosowa, gęsta i miękka a także bardzo dobry kolor oka, który dostał w prezencie od mamy. Ma też świetny profil i dużo lepiej osadzone i ustawione uszy od taty (na zdjęciu są razem, Fundusz w tle). Pod znakiem zapytania przez jakiś czas był dla mnie jego charakter – nie koniecznie miał ochotę na ludzkie towarzystwo a to dla mnie ważne. Zaobserwowałam jednak, że najpierw chętniej towarzyszył dzieciom a następnie wybierał starszych, dlatego im dłużej się znamy tym bardziej nabieram przekonania, że będzie dobrym materiałem na tatę pod wieloma względami. Czekam z niecierpliwością na jego rozwój. Im jest starszy tym bardziej mi się podoba 🙂

Heros Szara Eminencja*PL

Rodowód: (PL)FPL LO 243466

chip nr: 616093901429890

status: kocur hodowlany

Heros to potomek Gostiji naszej moskwiczanki i Kody – wnuk Cara. Jest dużym i mocno zbudowanym kocurem, jak jego ojciec i dziadek. Po linii męskiej odziedziczył też fenomenalny temperament i świetne futro oraz słodkie spojrzenie i urocze policzki (“pufki”), po mamie zaś ładny kolor oka i ciemny równy kolor futra. Heros ma wygląd słodkiego misia co wydaje się odzwierciedlać jego charakter – przyjazny, bezproblemowy, sympatyczny. Nie obraża się ani nie narzuca… chyba, że chodzi o czułości – wtedy mu się zdarza. Jest bardzo otwarty, ufny i towarzyski wobec ludzi i innych kotów. Przyjaźni się z Funduszem. Nie planuję mu długiej kariery hodowlanej i prawdopodobnie wkrótce będę szukała dla niego domu na zawsze.