Główna

na zdjęciu z Madame Szara Eminencja*PL

Witaj na stronie internetowej domowej hodowli kotów rosyjskich niebieskich Szara Eminencja*PL!

W zakładce hodowla znajdują się informacje o naszej hodowli, przynależności felinologicznej (klubowej i federacyjnej), o tym skąd wzięła się pasja do RUSków, skąd pomysł na nazwę, o mieszkających w hodowli kotach oraz kotach które już przeszły na emeryturę hodowlaną i nie mieszkają z nami a także innych mniej czy bardziej związanych z hodowaniem sprawach oraz mojej działalności poza hodowlanej.

O rasie, jej pochodzeniu, historii a także innych odmianach kolorystycznych kotów rosyjskich oraz typach i wersjach poczytacie w drugiej zakładce. Tam też dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych hodowców i miłośników kotów rosyjskich z całego świata prezentuję te przepiękne zwierzęta.

Nasze koty, czyli Eminencje, można poznać bliżej wchodząc w kolejną zakładkę, gdzie mieści się podział na kotki, kocury i kastraty – koty aktualnie znajdujące się na hodowlanej emeryturze, które nie biorą już czynnego udziału w planie hodowanym. Każdy kot ma swój profil oraz zdjęcie. Można także zapoznać się z jego rodowodem i prześledzić nawet do 15 pokoleń wstecz każdego kota, czy zbadać inbreed dzięki elektronicznej bazie danych PawPeds.

Zakładka Kocięta to miejsce dla przyszłych opiekunów, gdzie po miocie można znaleźć informacje o planach hodowlanych, kociętach aktualnie zarezerwowanych i dostępnych a także ich rodzicach oraz zobaczyć zdjęcia. Tu także można prześledzić historię reprodukcyjną hodowli.

Blog odsyła na fanpage’a hodowlanego prowadzonego w mediach społecznościowych na Facebooku.

O procedurze rezerwacji, zakupu, cenie, opcjach, wizytach hodowlanych, gratisach i sprawach związanych z odchowywaniem kociąt można poczytać w zakładce Sprzedaż.