dyrektor marketingu, content ekspercki, oferta

Content ekspercki: Świat Hodowcy

Starannie dobieram redaktorów związanych z branżą i współpracuję z nimi, motywując do tworzenia wartościowych merytorycznie i unikalnych w branży treści.

Nadzoruję i koordynuję codzienną pracę zespołu eksperckiego i komercyjnego, w zakresie publikowanego contentu oraz jego formy graficznej. Kreacja wizerunku specjalistycznego buduje zaufanie do portalu oraz pozycjonuje go wysoko w wynikach wyszukiwania.

Od września 2023 r. portal odnotował łącznie przeszło 0,6 mln wejść, ze średnia dzienną ilością na poziomie 4 tys.

dyrektor marketingu, content ekspercki, oferta

Content ekspercki: Uszy do góry

Buduję od podstaw markę ekspercką w dziedzinie doradztwa i edukacji w zakresie zachowania kotów i zwierząt towarzyszących.

Utrwalam wizerunek w świadomości odbiorców za pomocą m.in. materiałów edukacyjnych. Budując długoterminowe relacje, oddziałuję na wzrost zaufania do marki i ścieżkę sprzedażową w sklepie. Dzięki precyzyjnie targetowanej reklamie i automatyzacji tworzę skuteczne lejki zakupowe.

dyrektor marketingu, content ekspercki, oferta

Content ekspercki: Femme like you!

Od początku 2023 r. wspieram firmę działającą na lokalnym brukselskim rynku, nie tylko w zakresie sprzedaży ale również komunikacji marki i contencie eksperckim w obszarze dobrego samopoczucia.

Pomagam w egzekwowaniu planu marketingowego i budowie tożsamości marki poprzez regularne działania marketingowe, a pierwsze wyniki (zwiększenie o 200% przychodów miesięcznych) są bardzo obiecujące.