online

Jeśli natura problemu behawioralnego tego nie wyklucza, a opiekun nie ma możliwości spotkać się osobiście z uwagi rożne okoliczności, takie jak:

– zbyt duża odległość (miejsce zamieszkania za granicą),

– brak specjalistycznej pomocy na miejscu (brak dostępności behawiorysty)

– inna wyjątkowa sytuacja (pandemia)

możliwe jest udzielenie konsultacji online lub telefonicznej (także przez Skype, Messenger czy Whatsapp) po wcześniejszym umówieniu terminu, dogodnego dla obu stron.

Trzeba mieć na uwadze, że porada online może wymagać dodatkowego przygotowania po stronie zarówno Opiekuna (wypełnienie kwestionariusza wywiadu behawioralnego, narysowanie rzutu mieszkania, nagranie materiału audio czy wideo itd.) jak też behawiorysty (zapoznanie się z przygotowanymi materiałami), co jest istotnym elementem poznania problemu bez którego często skuteczna pomoc będzie nie możliwa.

Cennik*: konsultacja behawioralna psa/kota online – 170 zł. W przypadku konsultacji więcej jak 2 zwierząt za każde kolejne należy doliczyć do ceny kwotę 50 zł.

Każdą konsultację wieńczą (są w cenie spotkania):

  • pisemne zalecenia pokonsultacyjne a także
  • dalszy 2-krotny krótki kontakt ze mną, w celu zweryfikowania skuteczności dobranych metod i technik, monitorowania tempa postępu zmian w pracy nad problemem z opiekunem w ramach umówionego podczas terapii harmonogramu pracy, omówienia trudności w pracy ze zwierzęciem oraz pomocy w dostosowaniu możliwości do potrzeb i warunków.